Ajuntament de Barcelona

Barcelona Cultura

BAM
Barcelona Acció Musical
Sónar
Festival Internacional de Música Avançadai Art Multimèdia
CASTELL DE MONTJUÏC: Fossat de Santa Elena

22.00 h Abraham Boba
23.00 h Mishima
00.30 h DJ2D2
01.30 h Matador Rockers
02.15 h C156
03.00 h John Talabot

Festival de Blues de Barcelona
Flamenco Ciutat Vella
CASTELL DE MONTJUÏC: Patí d'Armes

22.00 h Chino & The Big Bet
23.20 h Barcelona Blues Big Band + Agustí Burriel i Carles Segarra
00.30 h Paula Domínguez
01.15 h Ginesa
02.15 h Peret Reyes

Cruïlla BCN
Festival Mil·lenni
PASSEIG DE MINICI NATAL
ESTADI OLIMPIC

22.00 h Homo APM?
22.30 h Ix!
23.45 h Albert Pla
01.00 h El día de la Barbota
02.45 h Pastora

Festival Nous Sons
Festival Internacional de Percussió de Catalunya
Festival de Música Antiga
MNAC - SALA OVAL
PALAU NACIONAL

22.00 h Marley 30 anys (Natxo Tarrés I The Wireless).  
23.40 h Orquest Àrab de Barcelona

Hipnotik Festival
San Miguel Primavera Sound
PLAÇA DEL MARQUÈS DE FORONDA

22.00 h Hipnotik Mc Battle
23.45 h Arianna Puello
00.45 h Aias
01.40 h Mujeres
02.35 h Joe Crepúsculo
03.20 h DJ Fra

Tradicionàrius
Festival Mas i Mas
POBLE ESPANYOL
AVINGUDA DE FRANCESC FERRER I GUÀRDIA, 13

22.00 h Amansalva
22.45 h Quico el Célio, el Noi i el Mut de Ferreries
24.00 h The Jamboree Big Latin Band + Lucrecia + Jimmy Jenks

Barnasants
MPB – Música Popular de Barcelona
PLAÇA DE MARGARITA XIRGU

22.00 h Eduard Iniesta
22.40 h Enric Hernàez
23.25 h Joan Isaac
00.15 h Cristiano Andrade
01.15 h SaravaCalé

Voll-Damm Festival Internacional de Jazz de Barcelona
Festival de Guitarra de Barcelona
De Cajón! Festival Flamenco de Barcelona
TEATRE GREC
PASSEIG DE SANTA MADRONA, 36

22.00 h Sandra Carrasco + Iván Melón Lewis
23.30 h Pegasus
00.45 h Gossos

Beefeater In-Edit:
Festival Internacional de Cine Documental Musical de Barcelona
CAIXA FORUM
AVINGUDA DE FRANCESC FERRER I GUARDIA, 6-8

22.00 h Soul Train
23.20 h When You're Strange

Gràcia Territori Sonor – Festival Lem
MUSEU ETNOLÒGIC JARDINS LARIBAL
PASSEIG DE SANTA MADRONA, 16-22

20.00 h Huan
23.00 h Paul Stouthmater i Ferran Besalduch
24.00 h Lummm
01.00 h Linalab