↓  DESCÀRREGA DEL DOSSIER EN PDF   Feu un click als nombres per accedir a l'espai i actuacions associades, i a les lletres pels centres culturals     
AVINGUDA MARIA CRISTINA CAIXA FÒRUM POBLE ESPANYOL MNAC, SALA OVAL RECTA DE L'ESTADI 1 RECTA DE L'ESTADI 2 PASSEIG DE MINICI NATAL EL POLVORÍ MIRADOR DEL MIGDIA SOT DEL MIGDIA FOSAT DEL CASTELL PATI D'ARMES DEL CASTELL JARDINS DE JOAN BROSSA adreça centre cultural adreça centre cultural adreça centre cultural adreça centre cultural adreça centre cultural adreça centre cultural adreça centre cultural adreça centre cultural
20.00-20.45 h Bradien
20.45-21.30 h bRUNA
21.30-22.15 h Guillamino
22.15-23.00 h Chacho Brodas
23.00-00.00 h The Requesters
00.00-02.00 h Ángel Molina
20.00-22.10 h Don Letts DJ
22.10-23.45 h Soul Power, de Jeffrey Levy-Hinte, 2008
23.45-01.15 h NY 77 the coolest year in hell, de Henry Corra, 2007
01.15-02.00 h Supersonic Sound: the rebel dread, de Rápale Erichsen, 2009
20.00-22.00 h Marina Albero i Alba Carmona
22.00-00.00 h Guillermo McGill Trio
00.00-02.00 h Chano Domínguez Quinteto Flamenco
20.00-21.30 h Percussions de Barcelona
21.30-00.00 h Bino Barros
00.00-02.00 h Banan Kaló
20.00-21.30 h Fred i Son
21.30-23.00 h Astrud i El Col·lectiu Brossa
23.00-00.30 h Tarántula
00.30-02.00 h Standstill
20.00-21.10 h Joan Colomo (feat. Eric Fuentes)
21.10-22.20 h Nisei vs. Two Dead Cats
22.20-23.40 h Mazoni i les Mazoni
23.40-01.00 h Manos de Topo vs. The New Raemon
01.00-02.00 h At Versaris i Asstrio
20.00-20.45 h El Nota
20.45-23.30 h Batalla MC’s Classificatòria Hipnòtik
23.30-00.30 h ZPU
00.30-01.30 h Falsalarma
01.30-02.00 h Dive Dibosso
20.00-21.00 h Pi de la Serra
21.00-22.00 h Ester Formosa
22.00-23.00 h Joan Isaac
23.00-00.00 h Sílvia Comes
00.00-01.00 h El niño de la hipoteca
01.00-02.00 h Dani Flaco & Rafa Pons
20.00-20.30 h Kabum Le petit Ramon  
20.30-21.00 h Viotrònica Viotònica+M.Egea  
21.00-21.45 h Marc Egea IED’8+M.Egea IED’8
21.45-22.30 h Anna Blume Fan Club La Boina  
22.30-23.15 h Mil Pesetas Bèstia Ferida  
23.15-00.00 h Miquel Gil    
00.00-00.30 h Misaluba Sextet    
00.30-00.45 h Accidents Polipoètics    
00.45-01.30 h Amanida Folk    
01.30-02.00 h ZA!    
20.00-21.30 h Mendetz FESTIVAL DEL MIL·LENNI
21.30-23.00 h Delafé y Las flores azules FESTIVAL DEL MIL·LENNI
23.00-00.35 h The Pepper Pots CRUÏLLA BARCELONA
00.35-02.00 h La Pegatina CRUÏLLA BARCELONA
20.00-20.45 h Beatriz Jiménez i Albert Deprius
20.45-21.30 h Lluís Avendaño
21.30-22.15 h Llibert Fortuny i Manel Camp
22.15-23.00 h Big Acoustic band
23.00-23.45 h Lucrecia
23.45-00.30 h J4F (Just 4 Fun)
00.30-01.15 h Flavio Rodríguez
01.15-02.00 h I-F
20.00-21.00 h Juan Ramón Caro
21.00-22.00 h 4 x Rumba
22.00-23.00 h Sara Flores
23.00-00.00 h Papawa
00.00-01.00 h Somorrostro Dansa Flamenca
01.00-02.00 h Rumba Vella
20.00-21.30 h The Suitcase Brothers & Lluís Coloma Trio FESTIVAL DE BLUES
21.30-23.00 h Barcelona Big Blues Band FESTIVAL DE BLUES
23.00-23.30 h Soroll.Som
23.30-00.30 h Cece Giannotti & CG3 FESTIVAL DE MÚSICA POPULAR
00.30-01.00 h Romaní Chavé
23.30-00.30 h Down Home FESTIVAL DE MÚSICA POPULAR
   

CENTRES CULTURALS

 
Teatre Grec Caixa Fòrum Camp Municipal de Beisbol Carlos Pérez de Rozas El Polvorí Jardins de les Tres Xemeneies Escola Municipal d’Hípica La Foixarda Estadi Municipal d’Atletisme Joan Serrahima Estadi Olímpic Font Màgica Fossar del Castell de Montjïc Fundació Joan Miró Jardí Botànic La caseta del Migdia Mirador del Migdia Museu d’Arqueologia de Catalunya Museu Etnològic de Barcelona Museu Nacional d’Art de Catalunya. MNAC Museu Olímpic i de l’Esport Parking de Rius i Taulets Piscines Municipals Bernat Picornell Pistes Municipals d’Aeromodelisme de Montjuïc Plaça Margarida Xirgu Plaça Marquès de Foronda Poble Espanyol